Címlap -> Galéria -> 2018.03.06-07. Móra Ferenc tankerületi olvasásverseny

Közelgő események

A tanév összes eseménye

2017/18. tanév

Iskolai étkezés

Étkezési befizetési 

időpontok és lemondás

Iskolarádió - Iskolaújság

rádióadások cool

Iskolaújság számok wink

Visszaszámlálás

Még
van hátra a nyári szünetig! :-)

Alapítványunk

 

Iskolánk alapítványa:

Szegedi Csikós Iskola Alapítvány

6726 Szeged, Fő fasor 61.

Adószám: 18452749-1-06

 

Csengetési rend

2015. szept. 01-től

 

6:45

Reggeli ügyelet

 

7:30

Felvonulás a tantermekbe

 

7:50

Figyelmeztető csengetés

Óra

Be-

csen-

getés

Kicsengetés

Szü-

net

1.

8:00

8:45

15

2.

9:00

9:45

15

3.

10:00

10:45

15

4.

11:00

11:45

10

5.

11:55

12:40

10

6.

12:50

13:35

25

7.

14:00 - 14:45

(délutáni órák, szakkörök)

 

8.

14:45 - 15:30

(délutáni órák, szakkörök)

 

 

14:15-15:15 Napközis tanulóidő

 

15:15 - 15:45

napközi

9.

15:45 - 16:45

(összevont felügyelet)

 

Iskolánk a Facebookon

Keresés az oldalon


Hirdetés
2018.03.06-07. Móra Ferenc tankerületi olvasásverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Webadmin   
2018. március 22. csütörtök, 13:18

A 25. Móra Ferenc tankerületi olvasásverseny helyezettjei:

3. évfolyam:

I. Oros Laura Tabán Ált. Isk. és AMI -  Snyehola Anikó

II. Simity Éva SZTEJKI Zoltánfy István Ált. Isk. Arany Márta

II. Szécsi Bence SZTE Gyakorló Gimn. és Ált.I. Frányó Tímea

IV. Juhász Jázmin SZTE Gyakorló Gimn. és Ált.I. -  Némethné Aszódi Katalin

IV. Széll Panna SZTEJKI Zoltánfy István Ált. Isk. Szerb Tagiskola – Prónai Mónika

Legjobb feladatlap

Tóth Fanni Panni Rókusi Ált. Isk. Bártfai Imréné

 

4. évfolyam:

I. Cservenák Petra SZTE Gyakorló Gimn. és Ált.I. Kazi Zsuzsa

II. Somorjai Márk SZTEJKI Zoltánfy István Ált. Isk. Harcsásné Kasza Éva

III. Láng Dorka SZTE Gyakorló Gimn. és Ált.I. Takács Éva

III. Varga Levente Szegedi Dózsa Gy. Ált. Isk. Szabóné Csepregi Boglárka

Legjobb feladatlap

Ambrus Csenge Béke Utcai Ált. Isk. Látó Angéla

 

5. évfolyam

I. Czeigersmidt Hanna Dóra Tabán Ált. Isk. és AMI Vereczkey Ágnes

II. Nyeste Norbert László Gedói Ált. Isk. és AMI Máté Gyöngyi

IV. Vilmos Édua Zita Karolina Óvoda, Általános Iskola,Gimnázium -  Csányi Judit

IV: Börcsök Viktória Rókusi Ált. Isk. Havasiné Hel Edit

IV. Csupor Albert Dezső Szegedi Alsóvárosi Ált. Isk. Szabadosné Magyar Ágota

Jó (2.) feladatlap:

Cselédes Lora Szegedi Fekete István Ált. Isk. Kovács Kinga

Lejobb hangos olvasás:

Takács Vajk Szegedi Dózsa Gy. Ált. Isk. Ökrös Ildikó

 

6. évfolyam:

I. Ari Roland Szegedi Arany J. Ált. Isk. Kecskeméti Gabriella

II. Gombos Boglárka Szegedi Dózsa Gy. Ált. Isk. Ökrös Ildikó

III. Szalóky Mercédesz Lara Domaszéki Bálint S.Á. I. és AMI  Viplakné Pásti Mária

IV. Süli Ádám Domaszéki Bálint S.Á. I. és AMI Viplakné Pásti Mária

 

A 25. Móra Ferenc tankerületi olvasásverseny eredményei: 

3. évfolyam, 4. évfolyam, 5. évfolyam, 6. évfolyam

Sajtó megjelenés: delmagyar.hu/ 

 

Kattintson a képre a galéria megnyitásához!